Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocławianie przywitali lato na wyścigach

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W otwierającej mityng gonitwie eksterierowej dla 3-letnich klaczy arabskich poprowadziła Sagitta (Patrycja Kłóś), ale przy wyjściu na finiszową prostą zbyt szeroko wzięła zakręt i straciła sporo dystansu, podobnie jak Wiosenna Róża (Karolina Kamińska)…
Wrocławianie przywitali lato na wyścigach

Skorzystały na tym Emrossa (Kondrad Brygier), Wanissa (Dmitry Petryakov) i Cheroja (Małgorzata Kryszyłowicz), które walcząc przez całą prostą, w tejże kolejności minęły celownik. Trenerem zwycięskiej klaczy jest Małgorzata Kryszyłowicz.

Najszybciej na czele stawki czteroletnich i starszych folblutów znalazła się Ragane (Aleksandr Kabardov) i do celownika nie dała sobie odebrać pierwszego miejsca. O drugie zacięty pojedynek stoczyły dwa konie, z których ostatecznie lepszy okazał się Nider (Dmitry Petraykov), wyprzedzając o szyję Tebinio (Małgorzata Kryszyłowicz). Trenerem zwyciężczyni jest Michał Borkowski.

Gonitwę dla trzyletnich arabów krajowej hodowli wygrał z miejsca do miejsca Something Special (Cornelia Fraisl). Na drugiej pozycji finiszował El Furut (Aleksandr Kabardov), trzeci był Wovon Man Spricht (Dmitry Petryakov). Trenerem zwycięzcy jest Michał Romanowski.

W pierwszej z gonitw uczniowskich, dla starszych folblutów, walka o zwycięstwo rozgrała się między trzema klaczami – najszybciej w końcówce finiszowała Jam Romana (Joanna Rychlak), minimalnie wyprzedzając Zawieję (Konrad Brygier) i prowadzącą od startu Koladę (Karolina Dynarowska). Trenerem zwyciężczyni jest Roman Piwko.

Good Idea de Bozouls (Cornelia Fraisl) zachowała najwięcej sił w końcówce i jako pierwsza minęła celownik w gonitwie dla trzyletnich klaczy arabskich – Memoriale Kasi Litwiniuk, chociaż mocno naciskała Dianora (Karolina Kamińska), która na ostatnich metrach zdołała wyprzedzić Echrę (Natalia Hendzel). Trenerem zwycięskiej klaczy jest Michał Romanowski.

Druga gonitwa uczniowska, dla trzyletnich folblutów, zakończyła się zwycięstwem Sombora (Kateryna Suleymanova – pierwsze zwycięstwo w karierze), który od początku dyktował tempo i na finiszowych metrach nie pozwolił się dogonić rywalom. Na drugie miejsce w końcówce wysunęła się In Polonia (Joanna Rychlak), na trzecie finiszowała Caipirinha (Konrad Brygier). Trenerem zwycięzcy jest Michał Borkowski.


Piotr Makarewicz



o © 2007 - 2019 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
 
Dzisiaj
Niedziela 20 października 2019
Imieniny
Ireny, Kleopatry, Witalisa

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl